تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/ungggggtitled.bmp


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش ، از آغاز ثبت نام آزمون استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش از امروزخبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی درخصوص زمان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اظهارکرد: این آزمون برای 5 هزار داوطلب استخدام در وزارت آموزش و پرورش در 27 شهریور ماه برگزار می شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درباره ی جزئیات آزمون افزود: اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه‌ای همزمان با شروع ثبت نام  امروز 15 مرداد منتشر می شود.

بطحایی بیان کرد: از تعداد 5 هزار استخدامی وزارت آموزش و پرورش 1300 نفر از فرزندان جامعه ایثارگر و شاهد  نیز استخدام خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبین استخدام در آموزش و پرورش می توانند جهت ثبت نام و آگاهی از جزئیات بیشتر آزمون از فردا به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش  به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه کنند.[ یکشنبه 18 مرداد 1394 ] [ 05:22 ب.ظ ] [ علی نیا ]