تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - برگزاری دوره ضمن خدمت معلمان کتب جدیدالتالیف20مردادماه/توزیع کتب درسی

برگزاری دوره ضمن خدمت معلمان کتب جدیدالتالیف20مردادماه/توزیع کتب درسی

http://pana.ir/Image/PicArchive/2015/7/1_635723014159672077_s.jpg

حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در خصوص تولید محتوای کتب پایه پنجم و نهم، گفت: این کتب در ادامه تغییرات کتب درسی جدید التالیف هستند.

وی ادامه داد: تمام کتب پایه پنجم و نهم تغییر پیدا کردند که در این راستا برای معلمان آموزش های دوره ای تربیت مدرس را برگزار می کنیم. کلاس ها و آموزش های ضمن خدمت 20 مردادماه با همکاری مرکز نیروی انسانی برگزار می شود.
 
محمدیان با اشاره به متفاوت بودن ساعات دوره آموزشی معلمان، افزود: این آموزش ها برای دروس مختلف، متفاوت است به طور مثال برای درس ریاضی 40 ساعت و برای درس علوم این ساعت آموزشی کمتر خواهد بود.
 
ارائه بسته آموزشی همراه با کتب درسی
 
معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد: علاوه بر کتب درسی بسته آموزشی تولید و مجموعه ای از نرم افزارها امسال تحت عنوان "برفراز آسمان" همراه با مجموعه ای از محتوای کتب جدیدالتالیف، راهنمای تدریس آن ها و اسنادی که معلم و کلاس درس را پشتیبانی می کند، عرضه خواهد شد.
 
محمدیان گفت: فیلم آموزشی و سی دی هایی که به کتب الصاق شده مانند درس زبان انگلیسی همراه با این نرم افزارها امسال توزیع می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: امسال فعالیت ما علاوه بر 29 عنوان کتب جدید التالیف، ارائه نرم افزار آموزشی است که در تولید محتوا اقدام موثری خواهد بود.
 
توزیع کتب درسی
 
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بیان کرد: توزیع کتب درسی از نیمه دوم شهریور ماه در استان ها و از 20 شهریور ماه در تهران آغاز می شود.
 
محمدیان اضافه کرد: توزیع کتب پیش دانشگاهی امسال به صورت آزمایشی اینترنتی است که در پایه اول و دوم متوسطه از سوی کتابفروشی ها خواهد بود.
 


[ یکشنبه 18 مرداد 1394 ] [ 05:31 ب.ظ ] [ علی نیا ]