تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - فانی: احکام مربوط به نظام رتبه بندی از مهرماه اجرایی خواهد شد

فانی: احکام مربوط به نظام رتبه بندی از مهرماه اجرایی خواهد شد

http://pana.ir/Image/PicArchive/2015/4/1_635643536574697405_s.jpg

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، علی‌اصغر فانی با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان که اجرای آن به تازگی در آموزش و پرورش مطرح شده است، گفت: با توجه به وظیفه ماموریت‌های معلمان، شاخص‌هایی برای این رتبه بندی تعیین شده است که به زودی درشورای مدیریت کشور به تصویب خواهد رسید.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این طرح در طول تابستان انجام می شود و احکام مربوط به آن از مهرماه اجرایی خواهد شد؛ همچنین هزینه‌ای بالغ بر هزار و 350 میلیارد تومان اعتبار برای اجرایی شدن این طرح اختصاص یافته است.

فانی در خصوص تاثیر رتبه بندی در میزان حقوق دریافتی معلمان، تصریح کرد: محل جغرافیایی خدمت، سابقه و... در این امر تاثیر گذار خواهند بود.
 
وی گفت: بنا به گفته رهبر معظم انقلاب، آموزش و پرورش نهادی بسیار موثر است به طوری که با 13 میلیون دانش آموز، یک میلیون فرهنگی و 26 میلیون از اولیای دانش آموزان ارتباط مستقیم دارد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد:‌ به طور کلی می توان به 40 میلیون مخاطب آموزش و پرورش اشاره داشت که نگاه های ویژه‌ای به این نهاد دارند.

وی ضمن گرامیداشت یاد شهید صارمی، تاکید کرد: شغل خبرنگاری حرفه بسیار مهمی است که می تواند واقعیات جامعه را به مردم منتقل کند.
 


[ یکشنبه 18 مرداد 1394 ] [ 04:33 ب.ظ ] [ علی نیا ]