تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - فاضل: برای نخستین‌بار از بوم برای بوم جذب نیرو داریم

فاضل: برای نخستین‌بار از بوم برای بوم جذب نیرو داریم

http://pana.ir/Image/PicArchive/2015/8/1_635746210987005115_s.jpg

محمد فاضل در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در خصوص آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، گفت: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش توسط دفتر وزارتی برگزار نخواهد شد بلکه سازمان سنجش اداره کننده آن است اما تلاش ما این است که این آزمون در ماه تابستان برگزار شود.

از مهر امسال تا سال آینده آموزش نیروها در دانشگاه فرهنگیان

وی اضافه کرد:‌ افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید یک سال در دانشگاه فرهنگیان تحت آموزش قرار بگیرند بنابراین باید محتوای آموزشی مربوطه را تهیه کنیم، همچنین اولویت‌هایی برای فرزندان فرهنگیان و ایثارگران در نظر گرفته شده که باید سازوکارهای اجرای آن را عملیاتی کنیم. برای نخستین‌بار از بوم برای بوم جذب نیرو داریم که تمامی این مقدمات باید تهیه شود.
 
فاضل بیان کرد: از برگزاری آزمون تا مرحله انتخاب فرآیندی طی می شود که این فرآیند زمان بر خواهد بود اما طبق آخرین رایزنی ها با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مشکلات برگزاری این آزمون حل شده است.
 
مدیرکل دفتر وزارتی با ابیان اینکه آزمون استخدامی طبق زمانبندی پیش بینی برگزار می شود، اشاره کرد: سازمان سنجش یک شورای متخصص در نظام برگزاری آزمون ها است و هر موسسه، وزارتخانه و سازمانی می تواند از پتانسیل آن استفاده کند و آموزش و پرورش نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 
سهمیه جداگانه برای جذب پیش دبستانی ها نداریم
 
وی در خصوص سهمیه مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی در این آزمون گفت:‌ این افراد دارای اولویت هستند یعنی در شرایط مساوی با سایر افراد،‌ اولویت با نیروهای پیش دبستانی و شرکتی است و سهمیه جداگانه‌ای برای آنها نداریم.
 


[ یکشنبه 18 مرداد 1394 ] [ 05:34 ب.ظ ] [ علی نیا ]