تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - برنامه ای برای تغییر شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در دستور کار نیست

برنامه ای برای تغییر شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در دستور کار نیست

http://pana.ir/Image/PicArchive/2013/3/1_634997204854794041_s.jpg

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، فرشید سیاری با اشاره به تمهیدات و روش های اتخاذ شده در خصوص بیمه تکمیلی فرهنگیان با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ اظهارکرد: این وزارت برنامه ای برای تغییر و جابه جایی شرکت بیمه گر فوق نداشته و انتظار می رود در راستای اهداف و برنامه های پیش بینی شده شاهد ارایه خدمات بهتر بیمه ای به فرهنگیان کشور باشیم.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به قرارداد 16 ماهه ی آموزش و پرورش با شرکت بیمه گر آتیه سازان حافظ و اجرای این قرارداد طی 2 مرحله افزود: با توجه به شرایط موجود مناسب ترین مسیر برای ارایه خدمات پزشکی و پرداخت خسارت های درمانی به فرهنگیان سراسر کشور انتخاب شده است.
 
وی، مرحله نخست اجرای قرارداد را از ابتدای خرداد ماه تا پایان شهریور ماه سال جاری به مدت 4 ماه دانست و ادامه داد: مرحله دوم قرارداد نیز به مدت یک سال از اول مهرماه سال 94 آغاز و تا پایان شهریور سال 1395 ادامه خواهد داشت.
 
سیاری هدف از انعقاد قرارداد بیمه و اجرای آن طی دو مرحله را انتقال زمان شروع انجام امور مربوط به ثبت نام و عضویت فرهنگیان و خانواده های آن ها در بیمه تکمیلی درمان از خرداد ماه به ابتدای سال تحصیلی و همچنین دسترسی آسان فرهنگیان به بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوط برای بهره مندی و پوشش حداکثری بیمه شدگان دانست.
 
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: تمام تلاش آموزش و پرورش و شرکت بیمه آتیه سازان حافظ جلب رضایت فرهنگیان و ارایه خدمات بهتر به این قشر پرتلاش است.
 


[ یکشنبه 18 مرداد 1394 ] [ 05:35 ب.ظ ] [ علی نیا ]