تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - برگزاری دوره آموزشی مبارزه با مواد مخدر

برگزاری دوره آموزشی مبارزه با مواد مخدر

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_5527.JPG
دوره آموزشی مبارزه با مواد مخدر برای كاركنان اداره آموزش و پرورش سلماس با همکاری و حضور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس برگزار شد.

در راستای اجرای برنامه های کمیته کاهش آسیب و به منظور آشنایی کارکنان اداره با انواع مواد مخدر و نحوه پیشگیری از اعتیاد، یک دوره 6 ساعته به همت مسئولین حراست اداره ،کلاس آموزشی توسط رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس برای تمامی كاركنان اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس که مسئول اجرا و مدرس این دوره آموزشی بود با تأکید بر موضوع نظارت والدین بر رفتارهای فرزندان خود بالاخص در سنین نوجوانی ، پیرامون موضوع مواد مخدر و افرادی که در معرض خطر وابستگی به مواد مخدر و اعتیاد می باشند و همچنین در مورد راههای درمان این بیماری و روشهای پیشگیری از آن توضیحات مبسوطی را ارائه داد .

وی در ادامه گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد یک چهارم از بیمارانی که به تازگی دچار مشکلات روانی شده‌اند، مواد مخدر عامل اصلی بروز این مشکل بوده که در این بین، نوجوانان معتاد به ماده مخدره حشیش، در خطر بیشتری جهت ابتلا به اسکیزوفرنی قرار دارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس در پایان این دوره آموزشی بیان داشت: تشکیل اینگونه کلاس های آموزشی جهت اطلاع رسانی صحیح و جامع بویژه در محیط هایی مانند آموزش و پرورش بسیار مفید و اثربخش خواهد بود كه برابر برنامه ریزی های انجام شده این آموزش ها ادامه دار و مستمر خواهد بود.[ چهارشنبه 21 مرداد 1394 ] [ 07:15 ب.ظ ] [ علی نیا ]