تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با خانواده شهدای فرهنگی شهرستان سلماس

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با خانواده شهدای فرهنگی شهرستان سلماسمدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در معیت معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی و معاون آموزش ابتدایی اداره کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلماس با خانواده شهدای فرهنگی این شهرستان دیدار نمود.

سید مصطفوی مدیر کل آموزش و پرورش استان در معیت ابراهیم محمدی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی و رقیه حسین پور معاون آموزش ابتدایی اداره کل و رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس با خانواده  شهدای فرهنگی این شهرستان دیدار نمود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانغربی: دیدار با خانواده های شهدا را وظیفه مسئولین دانست.

وی خاطر نشان کرد : کودکان و نوجوانان باید با منش و اخلاق شهدا آشنا شوند و این یکی از مهم ترین وظایف آموزش و پرورش است.

 سید مصطفوی ضمن اشاره به رشادت ها و دلاوری های شهیدان گفت : آرامش ، امنیت و پیشرفت های امروز کشور حاصل ایثار، فداکاری و شجاعت جوانان سال های جنگ در میدان های نبرد و مقاومت است.

 وی افزود : گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تقدیر از خانواده های آنان مسئولیتی است عمومی و دائمی زیرا شهدای عزیز متعلق به فرد به فرد آحاد جامعه هستند و ضرورت دارد تا با بازگو نمودن خاطرات و زندگی شهدا راه و سیره و هدف آنان بیش از پیش تبیین و به نسل آینده منتقل گردد.

سید مصطفوی ادامه داد: فرهنگیان بخصوص ایثارگران فرهنگی در خط مقدم جنگ نرم قراردارند و تعظیم فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جوان و نوجوان دانش آموز، پشتوانه مستحکمی برای مقابله با معضلات فرهنگی در جامعه و ایده مناسبی برای مسئولان در برنامه ریزیهای فرهنگی است.

گفتنی است مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در پایان با اهدای لوح از خانواده این شهید تجلیل بعمل آورد ..[ دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 10:32 ق.ظ ] [ علی نیا ]