تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با فرماندار سلماس

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با فرماندار سلماسمدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی صبح امروز به اتفاق معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی و معاون آموزش ابتدایی اداره کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلماس با مسعود حاجی علیلو فرماندار سلماس دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات مدارس شهری و روستایی این شهرستان گفتگو کردند.

در این دیدار مسعود حاجی علیلو فرماندار سلماس : ضمن عرض خیر مقدم و تبریک فرا رسیدن ایام دهه کرامت ، (میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) )، به مشکلات فضاهای آموزشی و کمبود نیروی انسانی با تجربه اشاره و اظهار داشت : با عنایت به گستردگی روستاهای مرزی شهرستان سلماس و بخاطر مهاجرت پذیری این روستاها با مشکلات فضای آموزشی و پوشش تحصیلی مواجه هستیم .

فرماندار سلماس با اشاره مسایل و مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش در ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان کلیه مقاطع بویژه مقاطع ابتدایی، فرسودگی مدارس و کلاس های درس و کمبود نیروی انسانی آموزش دیده بویژه در مقاطع ابتدایی را بزرگترین مشکل سیستم آموزش و پرورش شهرستان سلماس عنوان کرد .

سید مصطفوی مدیر کل آموزش و پرورش : شناسائی ، جذب و نگهداری نیروهای با تجربه را از اولویتهای آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت : ما بر روی سه کلید واژه شناسائی ، جذب و نگهداشت نیروهای با تجربه کار می کنیم تا بتوانیم مشکلات آموزش آموزش و پرورش را مرتفع نمائیم . 

  مدیرکل آموزش و پرورش استان با مطرح کردن برخی مشکلات و کسری بودجه در بهسازی مدارس و کمبود معلم افزود : آزمون استخدامی جذب نیرو برای آموزش و پرورش طی ابلاغیه ای از سوی وزیر ابلاغ شد و امیدواریم با این جذب نیرویی که قرار است در تابستان امسال صورت بگیرد مشکلات کمبود نیروی انسانی را بتوانیم مرتفع نماییم .

ابراهیم محمدی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل : آموزش و پرورش را زیر بنا و مادر تمام نهادها عنوان نمود و ابراز داشت:  اگر به فضای آموزش و پرورش توجه ویژه نشود این نهاد مقدس با چالش مواجه خواهد شد و در رسیدن با اهداف خود موفق نخواهد بود .

محمدی گفت : اگر قرار است آموزش و پرورشی پویا داشته باشیم باید همه پای کار باشند و با همدلی بتوانیم بر مشکلات پیش رو فائق آییم و یکی از ویژگیهای آموزش و پرورش این است که بیشتر مردم با این نهاد در ارتباط هستند .

رقیه حسین پور معاون آموزش ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از همکاری و مساعدت فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سلماس گفت : امیدواریم به برکت این ایام دهه کرامت ، خادمان شایسته ای برای مردم باشیم و بتوانیم با همدلی به این مردم خدمت نمائیم .[ دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 11:35 ق.ظ ] [ علی نیا ]