تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - راهیان نور استان ا. غربی

راهیان نور استان ا. غربیمدیرکل آموزش و پرورش استان از اعزام کاروان راهیان نور فرهنگیان بسیجی استان، به مناطق عملیاتی شهرستان پیرانشهر خبر داد و گفت: راهیان نور روشنگر راه شهداست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، «فریدون سیدمصطفوی» با اعلام این خبر اظهار داشت: فرهنگیان بسیجی استان به همراه خانواده هایشان در قالب دو اتوبوس و به تعداد 95 نفر عازم مناطق عملیاتی شهرستان پیرانشهر واقع در جنوب استان آذربایجان غربی شدند.

وی با بیان اینکه حضور در یادمان شهدای منطقه «حاج عمران» و تجدید میثاق با شهدا یکی از برنامه های این اردو می باشد؛ افزود: این اردو با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، سازمان بسیج فرهنگیان سپاه شهدای استان و کانون بسیج فرهنگیان حضرت ولی عصر(عج) استان به مدت یک روز برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطر نشان ساخت: اردوی راهیان نور سنت حسنه‌ای است که زمینه آشنایی عموم مردم را با میراث و گنجینه گرانبهای هشت سال دفاع مقدس فراهم می‌کند.

سیدمصطفوی افزود: از مهمترین اهدافی که راهیان نور به دنبال آن است، معرفی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای ایجاد تحکیم روحیه خود باوری ایثار و گذشت در بین آحاد جامعه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان از کلیه مسئولان برای برپایی این اردوی سیاحتی زیارتی تقدیر کرد.

 

[ چهارشنبه 28 مرداد 1394 ] [ 09:19 ق.ظ ] [ علی نیا ]