تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - ولایت مداری» ویژگی بارز آزادگان عزیز است

ولایت مداری» ویژگی بارز آزادگان عزیز استمدیر کل آموزش و پرورش استان و هیئت همراه وی با حضور در منزل دو تن از آزادگان هشت سال دفاع مقدس، از ایثارگری های این عزیزان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، به مناسبت فرا رسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه و دیگر مسئولان آموزش و پرورش استان با حضور در منزل دو تن از آزادگان هشت سال دفاع مقدس، از ایثارگری های این عزیزان قدردانی کرد.

«فریدون سیدمصطفوی» مدیر کل آموزش و پرورش استان در این دیدار با بیان اینکه درک وسعت رشادتهای آزادگان عزیز بسیار سخت است؛ اظهار داشت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و شناساندن رشادتهای آزادگان و ایثارگران عزیز بویژه برای آشنایی نسل جوان امریی ضروریست.

وی با بیان اینکه 696 آزاده فرهنگی در سطح استان وجود دارد؛ تصریح کرد: تعهد نسبت به ولایت ویژگی بارز آزادگان عزیز می باشد.

در این دیدار صمیمی، «حسن رجبی» و «سید مسعود طاهری» آزادگان دفاع مقدس، خاطرات دوران اسارت را بیان کردند.

گفتنی است آزاده سرافراز «حسن رجبی» با 20 ماه اسارت و آزاده سرافراز «سید مسعود طاهری» با 25 ماه اسارت هم اکنون در دبیرستان شهید جواد قنبری ارومیه مشغول خدمت می باشند.

 

[ پنجشنبه 29 مرداد 1394 ] [ 09:31 ق.ظ ] [ علی نیا ]