تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - برگزاری جلسه هماهنگی امتحانات نهایی شهریور ماه در سلماس

برگزاری جلسه هماهنگی امتحانات نهایی شهریور ماه در سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_6134.JPG
جلسه هماهنگی امتحانات نهایی شهریور ماه جهت آمادگی کامل مدارس برای برگزاری امتحانات در شهرستان سلماس برگزار شد.

جلسه مدیران مدارس متوسطه و روسای حوزه های اجرایی امتحانات نهایی شهریور ماه 1394 با حضور مدیر ، معاون آموزش متوسطه و کارشناسان سنجش و آموزش متوسطه در اتاق کنفرانس این مدیریت تشکیل شد.

 رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس در ابتدای این جلسه از همه عوامل دربرگزاری مطلوب امتحانات خردادماه تقدیر و تشکر کرد.
 
موسی زاده ، بر تمهید مقدمات برای برگزاری مطلوب امتحانات شهریور ماه تاکید و از همه عوامل دست اندرکار امتحانات اعم از ستادی، روسای حوزه های اجرا، تکثیر، تصحیح درخواست نمود تا حداکثر توان و ظرفیت خود را دراین زمینه به کار گیرند.
 
مدیر آموزش و پرورش ، حساسیت لازم در برگزاری امتحانات را عنوان و رعایت مقررات و ضوابط را توصیه و به ایجاد محیطی امن و آرام و به دور از اضطراب و استرس را خاطر نشان ساخت تا دانش آموزان بتوانند با خیالی آسوده در سر جلسه امتحان حاضر شوند.
 

میرخلیل رضوی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش سلماس در این جلسه بر اهمیت امتحانات نهایی ، توصیه هایی لازم را در خصوص(آمادگی کامل مدارس برای برگزاری امتحانات و آماده نمودن لوازم و ملزومات ،تشکیل ستاد امتحانات در مدارس و اعلام شرح وظایف عوامل اجرایی و صدور ابلاغ برای عوامل اجرایی ،تهیه شناسنامه برای حوزه ها ، شروع امتحانات با قرائت قرآن و طراحی سوالات از آسان به مشکل ، حضور بموقع مراقبان در جلسه و باز نمودن پاکت سوالات در حضور مراقبان و برش پاکت از محل مخصوص ) مطالبی را بیان کرد.

 

در ادامه مهدی پور کارشناس مسئول سنجش نیز بر موارد یاد آوری و اطلاع رسانی موارد تخلفات امتحانی به دانش آموزان ، استقرار مراقبان بر اساس فرم استقرار و بصورت چرخشی، حضور رئیس و عوامل اجرایی تا پایان امتحان در جلسه، ارسال برنامه امتحانات داخلی به کارشناسی سنجش، حضور بموقع رئیس و ناظر حوزه جهت تحویل گرفتن سوالات تاکیدات لازم بیان داشت.

در خاتمه جلسه نیز معاون آموزش متوسطه به سوالات مدیران در رابطه با برگزاری امتحانات پاسخ لازم ارائه نمود.[ جمعه 30 مرداد 1394 ] [ 10:35 ق.ظ ] [ علی نیا ]