تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - برگزاری مراسم جشن دهه کرامت در آموزش و پرورش سلماس

برگزاری مراسم جشن دهه کرامت در آموزش و پرورش سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/262.jpg

به مناسبت دهه کرامت مراسم جشن و مولودی خوانی در نماز خانه اداره ، با حضور پرشور فرهنگیان و بسیجیان فرهنگی و کارشناسان برگزار شد.

رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش در این مراسم گفت : تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش است.
موسی زاده افزود : دهه کرامت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است و این که می‌توانند رهبری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار بشوند.

وی تصریح کرد : دهه کرامت از ابتکارات زمان ما است که روز نخست آن روز اول ذیقعده و مصادف با میلاد حضرت معصومه(س) است و روز پایانی آن با ولادت امام رضا(ع) مقارن شده است و طی آن حضرت معصومه(س)، حضرت احمدبن موسی(ع) و حضرت ثامن‌الحجج(ع) تکریم و تعظیم می‌شوند.

حجت الاسلام سید نظری نماینده ولی فقیه در سپاه  در این مراسم با استناد به روایاتی به تبیین شخصیت والای حضرت معصومه (س)، اهمیت شهر قم و ثواب زیارت آن حضرت پرداخت و مطالبی را در خصوص شخصیت وجودی و اجر و پاداش توسل و ثواب زیارت امام رئوف حضرت رضا (ع) ارائه نمود .

حجت‌الاسلام سید نظری در جشن دهه کرامت اظهار کرد:  حرم حضرت معصومه(س) نقطه امید و چراغ فروزانی در ایران اسلامی است که محور پناه علاقه‌مندان و ارادتمندان به اهل بیت(ع) است.

نماینده ولی فقیه با تاکید بر حفظ مقام ولایت و توسل به اهل بیت(ع) و ارزش‌های اسلامی در جامعه افزود: رهبر معظم انقلاب همواره بر اتحاد و وحدت که تنها راه نجات امت اسلامی است تاکید دارند.[ یکشنبه 1 شهریور 1394 ] [ 07:47 ق.ظ ] [ علی نیا ]