تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - صدورحکم ابلاغ رتبه بندی معلمان تا پایان شهریور

صدورحکم ابلاغ رتبه بندی معلمان تا پایان شهریور

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_6237.JPG

سیدمصطفوی در جلسه مدیران شهرستانهای خوی و سلماس: تنها دغدغه ما دانش آموز، کلاس درس و مدرسه است. مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: 20 الی 31 شهریور حکم ابلاغ رتبه بندی معلمان استان صادر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، «فریدون سیدمصطفوی» مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه مدیران مدارس شهرستانهای خوی و سلماس که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش رئیس سازمان نهضت سواد اموزی کشور در محل سالن ارتش شهرستان خوی برگزار شد؛  با اذعان به وجود 183 هزار بی سواد در سطح استان اظهار داشت: 38 هزار و 268 نفر از بیسوادان استان در سال گذشته تحت پوشش آموزشهای سواد آموزی قرار گرفتند.

وی افزود: دوری از سیاسی کاری اولویت آموزش و پرورش است و تنها دغدغه ما دانش آموز، کلاس درس و مدرسه است.

این مقام مسئول با اذعان به پیگیری طرح تعالی مدرسه در سال تحصیلی جاری گفت: ارتباط مستمر مدیر کل و معاونان مدیرکل با مدیران مدارس مناطق مختلف استان در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی در جهت تعمیر و تجهیز مدارس 400 میلیون تومان تخصیص یافته است که مدیران مدارس باید از این فرصت در جهت شاداب سازی مدارس استفاده کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: 20 الی 31 شهریور حکم ابلاغ رتبه بندی معلمان استان صادر خواهد شد.

سیدمصطفوی با بیان اینکه بررسی وضعیت نمازخانه های مدارس در دستور کار قرار دارد؛ خاطر نشان ساخت: حضور مدیران و معاونان مدارس در نماز جماعت بهترین روش تبلیغ نماز می باشد.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر از مدیران موفق در جذب و آموزش اولیا بی سواد تجلیل به عمل آمد.[ جمعه 6 شهریور 1394 ] [ 07:26 ب.ظ ] [ علی نیا ]