تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - کارگاه آموزشی آسیب شناسی استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

کارگاه آموزشی آسیب شناسی استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/28281.jpg

کارگاه آگاه‎سازی فضای مجازی و روش استفاده صحیح از شبکه‎های فضای مجازی و آسیب شناسی آن با حضور رئیس پلیس آگاهی و با شرکت تمامی پرسنل اداری برگزار شد.

کارگاه آموزشی 4 ساعته استفاده صحیح از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی  و آسیب شناسی آن ، ویژه کارکنان با هدف آگاه سازی و شناخت فرصتها و تهدیدات در اتاق کنفرانس آموزش و پرورش سلماس برگزار گردید.

سرهنگ محرم نریمانی رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز فضای مجازی قابل اطمینان نیست و امنیت در شبکههای اجتماعی تحت تبلیغات غرب ارائه میگردد بیان داشت: هجمه فرهنگی غرب برای خانوادهها خطرآفرین شده به ویژه برای نسل جوان و نوجوان باید آگاهی لازم را در این خصوص داشته باشند.

رئیس پلیس فتا ضمن بیان مسائلی پیرامون تهدیدات و فرصتهای فضاهای مجازی و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی ، طی سخنانی وظایف پلیس فتا را شرح داد و از جوانان و خانواده خواست تا به هشدارهای پلیسی در راستای آسیبهای اجتماعی توجه کنند.

در ادامه جلسه سرهنگ بابایی معاون اجتماعی هنگ مرزی توصیههای ضروری را به پرسنل حاضر درجلسه ارائه نمود و با پخش کلیپ، تصاویر و آمار و اطلاعات از آنان خواست تا درسطح جامعه و خانواده نکات امنیتی را بکار گیرند.

بابایی نسبت به آسیبهای شبکهها و فضای مجازی هشدار داد و از پرسنل آموزش و پرورش که قشرفرهیخته و روشنفکر جامعه هستند خواست تا نسبت رفع این دغدغه همکاری کنند.

معاون اجتماعی هنگ مرزی با بیان تاریخچه ورود اینترنت به ایران ، تعداد کاربران اینترنت کشورمان را در حال حاضر نزدیک به 56 میلیون نفر اعلام نمود که تنها 7% آن در راستای اهداف علمی و پژوهشی بوده است.

 [ جمعه 6 شهریور 1394 ] [ 07:49 ب.ظ ] [ علی نیا ]