تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش سلماس

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_6478.JPG

آیین تکریم و معارفه معاون جدید آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان سلماس برگزار شد.

رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش در آیین تکریم و معارفه معاون جدید آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان سلماس که در نمازخانه اداره با حضور همکاران و جمعی از مدیران مدارس برگزار شد ، با بیان اینکه تلاش ها و عملکردهای معاونت سابق آموزش متوسطه ستودنی است گفت: موفقیت های آموزش متوسطه در ابعاد مختلف در شهرستان سلماس مرهون برنامه ریزی وی و همکاران دوره متوسطه و همدلی و همگرایی مدیران محترم واحدهای آموزشی بوده است.

موسی زاده در ادامه سخنان خود ، دوره متوسطه را حساس و خروجی آن را مهم دانست وتصریح کرد: آموزش و پرورش می‌تواند در توسعه‌ی فرهنگ‌، همچون توسعه‌ی قدرت ابزارسازی و توسعه‌ی قدرت راه‌حل‌یابی‌، نقش اساسی داشته باشد و این منوط به جهت‌گیری اصولی و دقیق آموزش و پرورش در تحقق کارکردهای اساسی آن است‌.

وی معاون جدید را دارای برنامه دانست و گفت: در معاونت گذشته با برنامه ریزی های به جا و مناسب شهرستان به موقعیت هایی خوب و ارزشمند رسید که انتظار می رود در دوران معاونت جدید نیز این موفقیت های گوارا به صورت ویژه تر اتفاق افتد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های میر خلیل رضوی در زمان تصدی این معاونت و حسین خیر جویی  را به سمت معاونت جدید آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان سلماس معرفی نمودند.

موسی زاده افزود : امید است معاون جدید آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان سلماس با توکل به خدا و بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری و برنامه ریزی دقیق و مدون در مسیر رشد و تعالی عزیزان این شهرستان قدم بردارد.

میر خلیل رضوی  معاون اسبق آموزش متوسطه گفت: همگی ما سربازان ولایت هستیم و هر مسئولیت به منزله سنگر جدیدی برای خدمت كردن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

میر خلیل رضوی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خویش از همه واحدهای آموزش و پرورش شهرستان سلماس، بعد از تشکر از همکاری همکاران خود و ارایه گزارش عملکرد، از تمامی همکاران سابق خود طلب حلالیت کرد.

در پایان این مراسم حسین خیر جویی معاون جدید آموزش متوسطه آموزش و پرورش نیز اظهار کرد: در حوزه آموزش متوسطه با ایجاد برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت می‌توان به نتایج مهم و ارزنده دست یافت.

حسین خیر جویی معاون جدید آموزش متوسطه آموزش و پرورش از حسن اعتماد مدیر آموزش و پرورش قدردانی کرد و گفت: به منظور موفقیت در حوزه آموزش متوسطه باید طرح‌ها و برنامه‌های این معاونت، در سطح مدارس شهرستان سلماس ، ساری و جاری شود.

وی تصریح کرد: بدون شک به کمک همه فرهنگیان و دوستداران تعلیم و تربیت نیاز داریم تا زمینه برای ارتقای نظام آموزشی و پرورش فراهم آید.

گفتنی است، در خاتمه طی حکمی از سوی مدیرآموزش و پرورش شهرستان سلماس، حسین خیر جویی به عنوان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان سلماس منصوب و از زحمات بی شائبه میر خلیل رضوی قدردانی به عمل آمد.[ یکشنبه 8 شهریور 1394 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ علی نیا ]