تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - افتتاح سالن کشتی شهید رحمتی در شهرستان سلماس

افتتاح سالن کشتی شهید رحمتی در شهرستان سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/Pwwww.jpg

سالن کشتی شهید رحمتی سلماس در مراسمی با حضور فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش و معاونین اداره ، روسای ادارت و نهادها و سایر مسئولین و تعدادی از پیشکسوتان ، مربیان و کشتی گیران افتتاح شد.

در راستای گرامیداشت هفته دولت سالن کشتی شهید رحمتی با حضور فرماندار، و روسای ادارات ومسئولین محلی شهرستان سلماس افتتاح گردید.

مسعود حاجی علیلو فرماندار سلماس در مراسم افتتاح سالن کشتی اظهار داشت : آموزش و پرورش همواره به پرورش نیروی جسمانی، تقویت روحیه سالم در افراد به ویژه دانش آموزان و خانواده‌های آنان، توسعه و تعمیم ورزش و هماهنگ ساختن فعالیت‌های ورزشی و تفریحات سالم و همچنین ایجاد و توسعه مراکز ورزشی توجه ویژه‌ای داشته است.

فرماندار تصریح کرد: در جامعه‌ای که ورزش به عنوان اصلی مهم مورد توجه قرار گیرد، افراد آن جامعه از سلامت کافی جسمی و روحی برخوردار خواهند بود و به خوبی می‌توانند در عرصه‌های اجتماعی نقش‌آفرینی کنند.

رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس در آیین افتتاح سالن کشتی شهید رحمتی تصریح نمود : جامعه‌ای که از ورزش فاصله بگیرد، از نشاط و شور اجتماعی فاصله گرفته و دچار انواع آسیب‌ها و مشکلات جسمی و روحی خواهد شد.

وی ادامه داد: در این سالن آموزش رشته کشتی زیر نظر مجرب‌ترین مربیان به دانش آموزان منطقه و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان وجوانان ارائه می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش کاهش هزینه‌های ورزشی را یکی از اهداف راه‌اندازی این سالن عنوان کرد و اظهار داشت: مسابقات کشتی دانش آموزان هر ساله برگزار می‌شود که با تاسیس این سالن امکان برگزاری این مسابقات در سلماس و صرفه‌جویی در هزینه‌های برگزاری مسابقات فراهم شده است.[ یکشنبه 8 شهریور 1394 ] [ 05:01 ب.ظ ] [ علی نیا ]