تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار همدلی»

جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار همدلی»

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/88.jpg

از فردا در مدارس ،جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» برگزار می شود.

قدرت‌الله قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه از برگزاری جشن عاطفه‌ها در آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت: امسال نیز جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در تمام مدارس آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه جشن عاطفه‌ها هشتم مهر ماه با حضور مسئولان برگزار می‌شود، تصریح کرد: انتظار می‌رود شاهد مشارکت قابل توجهی از سوی دانش‌آموزان و اولیای آنها در این جشن بزرگ باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه با برگزاری چنین مراسمی باید دانش‌آموزان را بیش از این با فرهنگ نوعدوستی آشنا کنیم، تصریح کرد: در این خصوص شاهد توزیع پاکت و قلک‌هایی در بین دانش‌آموزان برای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت خواهیم بود.

این مسئول با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها با مشارکت کمیته امداد استان در تمام مدارس استان برگزار می‌شود، اعلام کرد: استفاده از توان دانش‌آموزان و مشارکت آنها در چنین برنامه‌هایی نشان داده است که دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور نقش موثری در این زمینه دارند.

قاسمی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها فرصتی است تا فرزندان خود را با فرهنگ و حس نوعدوستی آشنا کنیم، از افرادی که توان مالی مناسبی دارند و قادر به کمک به دانش‌آموزان نیازمند هستند درخواست کمک کرد.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم دانش‌آموزی از سر فقر و نداری از تحصیل بازماند، اعلام کرد: سیاست آموزش و پرورش کاهش بازماندگان از تحصیل است ولی جمع‌آوری کمک‌های مردمی در کمک به دانش‌آموزان نیازمند نیز می‌تواند آنها را در ادامه تحصیل یاری رساند .

 


[ سه شنبه 7 مهر 1394 ] [ 06:32 ب.ظ ] [ علی نیا ]