تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - دیدارمعاون مدیرکل آموزش و پرورش استان با خانواده های شهدای همکار

دیدارمعاون مدیرکل آموزش و پرورش استان با خانواده های شهدای همکار

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/Prhghghg1.jpg

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان : ایثار و صبوری خانواده های شهدا درس آموز و ستودنی است

رقیه حسین پور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ، در اجرای طرح تکریم خانواده های معزز شهدا ، در معیت رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران استان ، رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس و تنی چند از کارشناسان اداره از خانواده های شهدا ی فرهنگی دیدار به عمل آوردند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل در این دیدار گفت: گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تقدیر ازخانواده های آنان مسئولیتی است عمومی و دائمی زیرا شهدای عزیز متعلق به فرد به فردآحاد جامعه هستند .

وی افزود : ایثار و صبوری خانواده های شهدا درس آموز و ستودنی است وامروز اگر ما در جامعه خود امنیت داریم از برکت خون شهداست که با نثار خون خود این امنیت را برای ما به وجود آورده‌اند و مایه استمرار و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی شده‌اند.
وی با اشاره به جایگاه والای شهدای دفاع مقدس افزود: شهیدان همکار ، مایه مباهات و افتخار و سربلندی آموزش و پرورش بوده و برخود می بالیم که بزرگانی چون آنان در این سازمان قبل از نائل شدن به افتخار رفیع شهادت حضور داشته اند.

حسین پور ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده‌های معزز ( آذر نیوش رحیمی و محمدی ) آنها را توفیقی برای مسئولان دانست و گفت: همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه‌های مختلف مرهون خون پاک شهداست.

معاون مدیرکل در پایان تصریح کرد: عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون رشادت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است؛ در این میان سهم خانواده‌های شهدا در پیشبرد اهداف نظام اسلامی، کمتر از شهیدان نیست[ پنجشنبه 23 مهر 1394 ] [ 09:14 ب.ظ ] [ علی نیا ]