تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - بازدید سرزده مدیرآموزش وپرورش شهرستان سلماس ازمدارس روستایی

بازدید سرزده مدیرآموزش وپرورش شهرستان سلماس ازمدارس روستایی

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_1378.JPG
رسول موسی زاده مدیر آموزش وپرورش شهرستان سلماس به همراه کارشناس حراست ، مشاوره و روابط عمومی به صورت سرزده وبدون اطلاع قبلی از مدارس روستایی شهید نجمی و شهید قاسمی بازدید کرد.

طی بازدیدی سرزده توسط مدیریت آموزش وپرورش ، از چند مدرسه روستایی بدون هماهنگی وضعیت تحصیل ، آموزش و امکانات گرمایشی کلاس ها از نزدیک  مورد بررسی قرار گرفت .

  دراین بازدید مدیرآموزش وپروررش ضمن حضور درجمع همکاران واستماع نظرات آنان در کلاسهای درس همکاران نیز حضور یافت وازنزدیک درجریان آموزش دانش آموزان قرار گرفت .

 

وی در این بازدید پیرامون برگزاری آزمون ها مطالبی را بیان کرد و بر رعایت کامل قوانین و آیین نامه های آموزشی در هنگام اجرای امتحانات تاکید نمود.

موسی زاده اظهار داشت : یکی از مسائل مهم در آموزش و پرورش مسئله آموزش است و با دادن انگیزه وشادابی ونشاط به دانش آموزان می توان آنان را برای ادامه تحصیل تشویق کنیم.

وی با اعلام ممنوعیت استفاده از بخاری چکه ای در مدارس گفت :  استفاده از بخاری های نفتی و چکه ای قابل حمل ممنوع است و باید در صورت ضرورت صرفاً از بخاری های کاربراتوری استفاده شود .

موسی زاده نسبت به حفظ و نگهداری از فضای فیزیکی مدارس ، ورود و خروج همکاران ، حضور همکاران در ایام آموزش و آزمون ، و اهمیت دادن به میانگین و معدل دانش آموزان تاکید داشت .

[ جمعه 8 آبان 1394 ] [ 05:23 ب.ظ ] [ علی نیا ]