تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - کارگاه توانمند سازی مدیران مدارس آموزش و پرورش سلماس درمقابله با جنگ نرم

کارگاه توانمند سازی مدیران مدارس آموزش و پرورش سلماس درمقابله با جنگ نرم

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_1156.JPG

دوره آموزشی توانمند سازی مدیران مدارس با حضور حجت الاسلام میرزائی استاد حوزه علمیه ودانشگاه ، مدیر آموزش وپرورش ، کارشناسان اداره و مدیران مدارس مقاطع در سالن کانون شهید رجایی برگزار شد .

موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس ارتقای سطح دانش فردی، تخصصی و کاربردی مورد نیاز مدیران ٬ تبیین فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص مقوله جنگ نرم، آسیب های اجتماعی ، آگاهی بخشی نسبت به آسیب های ماهواره و فضای مجازی و توانمندسازی مدیران مدارس در اجرای برنامه های روشنگری را از اهداف این کارگاه عنوان کرد  .

وی افزود :  یکی از اصلی ترین ابزار دشمن که اثرات ضدفرهنگی زیادی روی خانواده ها می گذارد ماهواره می باشد ٬ ماهواره فساد و فحشا را در بین جوانان ترویج می دهد .

 حجت الاسلام و المسلمین میرزائی استاد دانشگاه وحوزه در این کارگاه گفت : تغییر الگوی نگرش و رفتار خانواده ها از هدف های  اصلی شبکه ماهواره ای می باشد ٬ شبکه ماهواره ای روزانه با پخش برنامه های ضد فرهنگ و دین می خواهند سبک زندگی غربی را تبلیغ و ترویج نمایند .  

 حجت الاسلام میرزائی در مورد مزایا و اهداف جنگ نرم گفت : هدف در جنگ نرم این است که اراده و خواست مهاجمان بدون استفاده از ابزار و ادوات نظامی بر دیگران تحمیل شود  و از مزایای جنگ نرم  هزینه اندک ٬ مخفیانه بودن ٬تاثیر گسترده ٬تاثیر عمیق و طولانی می باشد .

حجت الاسلام میرزائی در پایان سخنان خود گفت : دشمنان ایران اسلامی از سه دکترین مهار (جلوگیری از نفوذ ایران )٬نبرد رسانه ای (از طریق شبکه های ماهواره ای و اینترنتی )و ساماندهی نافرمانی مدنی (همانند جریان فتنه 88 یا جریان های غرب گرا )برای مقابله با ایران اسلامی استفاده می نمایند .

ضمناً مراسم تجلیل از پیر غلامان و عزاداری و مدیحه سرایی ، اقامه نماز جماعت واهدای نذری پایان بخش این کارگاه بود .  

[ جمعه 8 آبان 1394 ] [ 06:25 ب.ظ ] [ علی نیا ]