تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - برگزاری جلسه هماهنگی مراسم 13 آبان با معاونین و مربیان پرورشی خواهران

برگزاری جلسه هماهنگی مراسم 13 آبان با معاونین و مربیان پرورشی خواهران


جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهرستان سلماس با حضور مدیر آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و تربیت بدنی این مدیریت ، کارشناسان حوزه پرورشی ، با موضوع " راهپیمایی 13 آبان " در سالن کنفرانس برگزار شد .

در آستانه یوم ا... 13 آبان روز دانش آموز ، جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهرستان سلماس برگزار شد .

رسول موسی زاده ، در این جلسه گفت : موفقیت های اخیر کشورمان در زمینه هسته ای نتیجه سالها مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی بوده است که موجب تحقق اراده ملت ایران شد. 

موسی زاده در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه مبارزه با استکبار جهانی و تبریک 13 آبان روز تجلی ارزشهای انقلابی ملت ایران در راه مبارزه با استکبار ستیزی به تشریح برنامه های این روز پرداخت و بر حضور همه دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی 13 آبان تاکید کرد.

موسی زاده افزود : آموزش و پرورش یک نهاد مهم و تاثیرگذار در جامعه است و برای اعتلای سطح کیفی تعلیم و تربیت از تمام توان و ظرفیت موجود در شهرستان سلماس بهره خواهیم برد .

وی به جایگاه معاونین و مربیان پرورشی اشاره کرد و با بیان اینکه مربیان پرورشی پرچمداران مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان هستند افزود: تقویت امور پرورشی در مدارس امری لازم و ضروری است.

مدیر آموزش و پرورش ، مبارزه فرهنگی را به عنوان یکی از راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست و خاطرنشان کرد: مربیان پرورشی در این عرصه نقشی تاثیرگذار دارند و باید خود را به فناوری های روز مجهز کنند تا بتوانند در این عرصه قدم بردارند  .

موسی زاده در ادامه تاکید نمود : معاونین و مربیان پرورشی با تمام توان در زیباسازی فضای داخلی و بیرونی مدارس خصوصاٌ کلاسها و نمازخانه ها تلاش کنند تا دانش آموزان با شادابی و نشاط وارد مدارس شوند .

تورج سلاطین تمرمعاون پرورشی و تربیت بدنی نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های کارشناسان حوزه پرورشی و تربیت بدنی ومربیان و معاونان پرورشی در سلماس را دارای پتانسیل بسیار بالا هم از نظر نیروی پرورشی و هم دانش آموزان مستعد و تلاشگر برشمرد .

وی به موضوع حیا در مدارس اشاره کرد و گفت :حیاء به عنوان مهره گمشده در تعاملات اجتماعی جامعه امروز و در مدارس است که معاونین و مربیان پرورشی باید در ارتقای جایگاه حیا در مدارس و در رفتار سازمانی تلاش کنند .

معاون پرورشی و تربیت بدنی افزود : نگاه مربیان پرورشی در انجام وظایف خود در مدارس باید تعاملی باشد و با همکاران رابطه دوستی و صمیمیت داشته باشند تا بتوانند با اخلاق خوب در جذب همکاران و دانش آموزان موفق باشند  .

سلاطین تمر افزود : استفاده از فضای مجازی ، موضوعی اجتناب‌ ناپذیر است و برای اینکه بتوانیم هم از فرصت‌ها استفاده کنیم و هم از تهدیدها و آسیب‌‌های آن جلوگیری کنیم ، بهتر آن است که بتوانیم مهارت‌های لازم را هم بیاموزیم و هم به دانش آموزان آموزش دهیم .

در ادامه جلسه هر یک از کارشناسان فرهنگی هنری و مشاوره ، اقامه نماز و قرآن و معاونین و مربیان پرورشی مدارس جهت بهتر برگزار شدن مراسم 13 آبان مطالبی بیان کردند.
[ پنجشنبه 14 آبان 1394 ] [ 08:05 ب.ظ ] [ علی نیا ]