تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - نشست برنامه ریزی بزرگداشت یوم الله 13 آبان در سلماس

نشست برنامه ریزی بزرگداشت یوم الله 13 آبان در سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_1718.JPG

مدیر آموزش وپرورش سلماس : راهپیمایی 13 آبان ماه به عنوان نمادی از استکبار ستیزی ملت ایران امسال باید باشکوهتر از سال های گذشته در این شهرستان برگزار شود.

جلسه هماهنگی برنامه های یوم الله 13 آبان با حضور مدیران مدارس مقاطع دوره اول و دوم ابتدایی و متوسطه خواهر و برادر شهر در اتاق کنفرانس اداره برگزار شد.

دراین جلسه   ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا الحسین (ع) و   تبریک فرارسیدن ۱۳ آبان روز تجلی ارزشهای انقلابی ملت ایران در راه مبارزه با استکبار ستیزی اظهار داشت : سیزده آبان یادآور سه رویداد بزرگ درتاریخ این کشور است تبعید امام خمینی در ۱۳ آبان ۴۳ به  ترکیه  . کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ درجلو دانشگاه تهران وتصرف لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان سال ۵۸ که ویژگی مشترک هرسه حادثه دراین روز مهم بازگو کننده عمق نفرت وانزجار مردم ایران ازرفتارهای استعمارگرانه واستبدادی می باشد .

وی اهمیت 13 آبان و انتقال مفاهیم آن به نسل جوان و نوجوان کشور را مهم دانست و یادآور شد: 13 آبان فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جوان و بویژه قشردانشجو و دانش آموز است   تا روحیه استکبار ستیزی که منشا شکل گیری انقلاب اسلامی بوده است را برای این نسل تبیین کنیم.

موسی زاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه مبارزه با استکبار واستبداد؛ 13 آبان را یک حرکت خودجوش ومردمی  از سوی دانشجویان و دانش آموزان  پیرو خط امام در راستای استکبار ستیزی ملت ایران برشمرد.

وی با تاکید بر حضور گسترده دانش آموزان در راهپیمایی این روز بیان کرد: راهپیمایی 13 آبان ماه به عنوان نمادی از استکبار ستیزی ملت ایران امسال باید باشکوهتر از سال های گذشته در این شهرستان برگزار شود.

مدیر آموزش وپرورش عنوان کرد :حضور دانش آموزان و فرهنگیان در میادین معین شده ، تشکیل میزگردهای سیاسی ، تجلیل از دانش آموزان برتر و برگزاری مسابقات فرهنگی از برنامه های گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است .

موسی زاده از حضور حداکثری دانش آموز در مراسم روز 13 آبان خبر داد و افزود : همه ی تمهیدات لازم برای حضور پرشور و با شکوه دانش آموزان در این مراسم فراهم شده است .

برگزاری مسابقه آدمک سازی توسط اعضای سازمان دانش آموزی ، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع استکبار ستیزی در مدارس ابتدائی ، تهیه متن طومار توسط اتحادیه انجمن های اسلامی مدارس ، تشکیل کمیته ارزیابی و برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر موارد مورد مطرح در این جلسه بود.[ پنجشنبه 14 آبان 1394 ] [ 09:07 ب.ظ ] [ علی نیا ]