تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - مطالب دی 1393

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش وپرورش استان آ.غ سرپرست آموزش وپرورش سلماس منصوب شد


به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش شهرستان سلماس آئین تکریم مدیر اسبق ومعارفه سرپرست آموزش وپرورش شهر ستان سلماس با حضور مسئولین شهرستانی واستانی : محمدی معاون نیروی انسانی مدیر کل آموزش وپرورش استان و هیات همراه، حجت الاسلام موسوی امام جمعه ، حاج علیلو فرماندارسلماس ومدیران واحدهای اموزشی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش سلماس، در مراسم تجلیل از زحمات مدیر آموزش و پرورش سلماس که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، «رسول موسی زاده» با حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان بعنوان سرپرست آموزش و پرورش سلماس معرفی شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس برگزار شد؛ ابراهیم محمدی، معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان با تجلیل از خدمات آقای الهوردی قریشی در ایام تصدی مسئولیت اداره آموزش و پرورش سلماس، اظهار داشت: تحول بنیادین آموزش و پرورش، دانش آموزان را بصورت کاربردی به سوی ارزش های اسلامی سوق می دهد.

وی همچنین از برنامه های آموزش و پرورش استان در زمینه توجه به کتابهای جدید التالیف درسی، به برگزاری همایش نقدی های برتر در استان اشاره کرد و گفت: در سال آینده همایش نقدهای برتر در خصوص کتابهای جدید التالیف برگزار خواهد شد که معلمان ابتدایی می توانند با ارائه مقالات پرمحتوا در این همایش شرکت نمایند.

حجت السلام محمد موسوی امام جمعه سلماس نیز نقش آموزش و پرورش را در برنامه های اجتماعی و فرهنگی اساسی دانست و افزود: با توجه به نقش موثر آموزش و پرورش در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نیاز هست که سند راهبردی آموزش و پرورش اجرائی شود.

مسعود حاجی علیلو فرماندار سلماس نیز در این مراسم استفاده از تجربیات و توانمندیهای پیشکسوتان فرهنگی را راه گشای مسائل آموزش و پرورش بیان کرد و خاطر نشان ساخت: در جهت پیشرفت برنامه های آموزش و پرورش می توانیم از تجربیات پیشکسوتان فرهنگی در عرصه های تعلیمی و تربیتی استفاده کنیم.

گفتنی است از سوابق اجرایی سرپرست جدید آموزش و پرورش سلماس می توان به معاونت آموزش ابتدایی سلماس به مدت 5 ماه، کارشناس مسئول امور اداری به مدت 13 سال و کارشناس امور اردوها و اقامه نماز به مدت 5 سال اشاره کرد.[ دوشنبه 15 دی 1393 ] [ 07:46 ب.ظ ] [ علی نیا ]

مراسم هفته قرآن در آموزشگاه حکمت شکریازی سلماس برگزار گردید

مراسم هفته قرآن با حضور معاون پرورشی ، کارشناسان حوزه پرورشی ، روحانیت معظم ، مسئولین نظامی و سایر دستگاههای منطقه در آموزشگاه حکمت شکریازی برگزار گردید .
در این مراسم که با حضور معاون پرورشی ، کارشناسان حوزه پرورشی ، روحانیت معظم ، مسئولین نظامی و سایر دستگاههای منطقه در آموزشگاه حکمت شکریازی برگزار گردید دانش آموز دبیرستان حکمت با اجرای برنامه های قرآنی ( همخوانی قرآن ، تواشیح و سرود ) هفته قرآن را گرامی داشتند

ذاکری معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش سلماس ضمن اشاره به این که قرآن یگانه عامل نجات بشریت و دستور جامع برای مدیریت نظام اسلامی است آنرا عامل وحدت بین تشیع و تسنن و مبارزه با دشمنان تکفیری و بد خواهان دانست .

[ دوشنبه 15 دی 1393 ] [ 07:34 ب.ظ ] [ علی نیا ]