تبلیغات
وبلاگ دبیرستان دخترانه حکمت - تلفن 35323615 - مطالب اردیبهشت 1394

شیوه نامه سازماندهی همکاران[ دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ] [ 09:35 ب.ظ ] [ علی نیا ]

دانلود منابع ضمن خدمت فرهنگیان (جدید )[ دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ] [ 09:30 ب.ظ ] [ علی نیا ]

جلسه بررسی شیوه نامه سازماندهی نیروی انسانی در سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_3406.JPG

در راستای اجرای سیاست راهبردی سازماندهی منابع انسانی و تحقق اهداف آن جلسه بررسی شیوه نامه سازماندهی عوامل آموزشی با حضور مدیریت منطقه و معاونین و کارشناسان مربوطه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش سلماس  

رسول موسی زاده مدیرآموزش و پرورش شهرستان سلماس :

ضمن تاکید بر بهره گیری از تجربیات اجرای برنامه های سازماندهی و توسعه سنواتی در سنوات گذشته ، تلاش و همفکری در اجرای شیوه نامه سال 94 را خواستار شده و توجه به اجرای کامل به شیوه نامه را خاطر نشان کرد .
موسی زاده ضمن اشاره به اهداف و رویکرد های این برنامه اعلام امید واری کرد با لطف و عنایت الهی و تلاش و همکاری همه بخش های ذی ربط ، ضمن اجرای این شیوه نامه ، سال تحصیلی پیش رو ، سال پیشرفت ، انسجام و توسعه برای نظام تعلیم و تربیت در منطقه باشد .
در ادامه ، بخش های مختلف موارد ، بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفته و راه کار مشخصی اتخاذ گردید .[ دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ] [ 09:24 ب.ظ ] [ علی نیا ]

ثبت نام دانش آموزان از طریق سامانه الکترونیکی سناد

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/28.bmp

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:ثبت نام دانش آموزان از طریق سامانه الکترونیکی سناد انجام می شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در برنامه زنده تلویزیونی نگاه روز گفت: ثبت نام دانش آموزان از طریق سامانه الکترونیکی سناد انجام می شود.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت آموزش متوسطه، علی زرافشان در برنامه زنده  تلویزیونی نگاه روز گفت: در پروژه مهر و  برای سال تحصیلی جدید،   105 هزار مدرسه باید آماده سازی شود.

زرافشان افزود:  پروژه مهر یک پروژه  بزرگ ملی است که برای آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید،  نیاز به مشارکت  همه دستگاه ها است.

وی گفت: معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش،  مسوول اداره و برنامه ریزی آموزشی دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه است.

معاون آموزش متوسطه وزارت  آموزش و پرورش   افزود: اجرای  پروژه مهر و  پی گیری  فرایند آماده سازی مدارس برای شروع هرچه با شکوهتر سال تحصیلی  از دیگر ماموریت های این معاونت می باشد.

زرافشان گفت: با توجه به ثبت نام بیش از 13 میلیون دانش آموز در مدارس سراسر کشور ،دستورالعمل ثبت نام سال جاری هفته قبل به همه استان ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه "زمان شروع ثبت نام از ابتدای  خرداد می باشد" افزود: از برنامه های خوب آموزش و پرورش در چند سال اخیر  قربالگری دانش آموزان قبل از ورود به مدرسه به جهت بررسی مسائل دیداری ، شنیداری و صحت و سلامت در موضوع یادگیری می باشد و بر همین اساس در صورت نیاز دانش آموزان برای پی گیری  مراحل درمان،  آن ها را به مراکز درمانی ارجاع می دهند.

زرفشان افزود: با آغاز زمان ثبت نام ،دانش آموزان  پایه اول  دوره ابتدایی با توجه  به اجرای طرح سنجش و لزوم مراجعه  به پایگاه سنجش سلامت  ،به همراه  اولیای خود  به مدارس مراجعه  و نسبت به  دریافت فرم ارجاع به پایگاه های سنجش سلامت  اقدام نمایند

معاون آموزش متوسطه وزارت  آموزش و پرورش   با بیان اینکه " ثبت نام دانش آموزان سایر پایه ها و  مقاطع تحصیلی   ،بعد از پایان امتحانات  و در خرداد آغاز می شود" افزود: برای ثبت نام ،حضور اولیا فقط در پایه های ورودی الزامیست و در سایر پایه ها کار ثبت نام دانش آموزان توسط مدیر و معاونین مدرسه انجام می شود.

زرافشان افزود:  در راستای  تحقق اهداف دولت الکترونیک ،ثبت نام دانش آموزان از طریق سامانه الکترونیکی سناد  انجام می شود  و سعی شده مراجعه حضوری  اولیا و دانش آموزان را  در مدرسه به حد اقل برسانیم
.


[ دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ] [ 09:22 ب.ظ ] [ علی نیا ]

ثبت نام دوره ضمن خدمت فرهنگیان

به مناسبت بزرگداشت مقام معلم اداره كل آموزش و پرورش استان در نظر دارد جهت آشنایی با افكار و اندیشه های استاد شهید مطهری دوره آموزشی جاذبه و دافعه علی علیه السلام  با كد 92503097 به مدت 16 ساعت و جهان بینی اسلامی 1 با كد 92503098 به مدت 8ساعت را برای كلیه همكاران  به صورت مجازی(آنلاین كار گاهی ) وبا رعایت شرایط و ضوابط حاكم بر دوره های آموزش كوتاه مدت ضمن خدمت  برگزار نماید .همکاران متقاضی جهت ثبت نام به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نمایند .

     علی نیا - مدیر دبیرستان دخترانه حکمت

 


[ یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ] [ 06:57 ب.ظ ] [ علی نیا ]

عدم نیاز به حضور دانش آموزان بین پایه برای ثبت نام در مدرسه

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/ggggg.bmp

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: برای ثبت نام سال تحصیلی جدید ،دانش آموزان بین پایه نیاز به حضور در مدرسه ندارند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل ازاستان فارس، علی زرافشان در همایش استانی   مدیران مدارس متوسطه، فنی و حرفه ای و کاردانش استان فارس که در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد، با اشاره به ارسال دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان به استان ها، اظهار داشت: دراین دستورالعمل اعلام شده که دانش آموزان بین پایه برای ثبت نام نیاز به حضور در مدرسه ندارند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: این دانش آموزان توسط مدیریت و از طریق سامانه طراحی شده اقدام به نام نویسی در مدارس می کنند.

وی با اشاره به وجود اطلاعات دانش آموزان بین پایه ای در مدارس، بیان کرد: با توجه به این اطلاعات امکان ثبت نام از طریق سامانه  سناد وجود دارد.

زرافشان با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل های ارجاعی تنها دانش آموزان پایه ورودی باید برای ثبت نام مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: در پایاه اول ابتدایی و پایه هفتم والدین باید برای ثبت نام به مدارس مورد نظر مراجعه کنند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مدارس برای ثبت نام هیچ شهریه ای دریافت نمی کنند، اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش شهریه فقط در مدارس نمونه دولتی، تیزهوشان و مدارس غیردولتی دریافت می شود.

وی ادامه داد: البته بر اساس برنامه تحصیلی در طول سال، والدین می توانند  برای اجرای برنامه های متنوع و ارتقای سطح کیفی آموزشی دانش آموزان مشارکت  نمایند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره روند هدایت تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش ‌و پرورش هدایت تحصیلی بر اساس چهار عامل علاقه، استعداد، نیازهای کشور و امکانات انجام می‌شود.

وی افزود: از آنجا که امسال آخرین سالی است که ساختار شش - سه - سه را داریم و ورودی به دوره دوم متوسطه را نخواهیم داشت، بنابراین مشمولان هدایت تحصیلی صرفا دانش آموزان پایه اول دوره دوم متوسطه هستند.

زرافشان ادامه داد: بر اساس این چهار عامل، هر ساله توافق نامه‌ای را با ادارات کل آموزش و پرورش تنظیم و ظرفیتی را برای رشته‌های مختلف معین می‌کنیم تا در مناطق مختلف اعمال شود.

وی گفت: یک تقسیم بندی به جمعیت دانش آموزان در دو شاخه نظری و فنی و حرفه‌ای باز می‌گردد و اکنون 41 درصد دانش آموزان در شاخه فنی تحصیل می‌کنند که باید مراقبت کنیم این درصد حفظ و بتدریج ارتقا پیدا کند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این نسبت باید برای شاخه فنی و کارودانش بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبه شورای عالی به 48.26 درصد برسد، عنوان کرد: از سوی دیگر تقسیم بندی رشته‌ها در شاخه نظری مورد توجه است و باید تعادلی در آن برقرار شود. از مجموع محصلان شاخه نظری، 47 درصد در رشته تجربی، 23 درصد در رشته ریاضی و 30 درصد در رشته انسانی درس می‌خوانند.[ یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ] [ 06:23 ب.ظ ] [ علی نیا ]

برگزاری جلسه شورای سازماندهی سال تحصیلی 95-94 دوره اول و دوم متوسطه

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2821.JPG
جلسه شورای سازماندهی دوره اول و دوم متوسطه باحضور اعضای این شورا در دفترمعاون آموزش متوسطه برگزارگردید.

جلسه شورای سازماندهی دوره اول و دوم متوسطه باحضور مدیر ، معاون آموزش متوسطه واعضای شورا ی سازماندهی در دفترمعاون آموزش متوسطه برگزارگردید.

رسول موسی زاده مدیر آموزش  پرورش ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورا، در رابطه با نقش و اهمیت سازماندهی مطالبی را عنوان نمود و سازماندهی را یکی از ارکان مهم مدیریت دانست .

موسی زاده در ادامه سخنانش با اشاره به حذف پایه اول متوسطه در ستال تحصیلی 95-94 ، خواستار سازماندهی نیروهای متوسطه دوره دوم مقدم برسایر دوره ها شد  و از اعضای شورا خواست در اجرای دقیق دستورالعمل سازماندهی نهایت سعی و دقت خودشان را اعمال نمایند .

میر خلیل رضوی معاون آموزش متوسطه ضمن تشریح کلیه بندهای دستورالعمل سازماندهی و توجیه تقویم زمانی سازماندهی ، برای اعضای شورای سازماندهی منطقه ، خواستار هرچه سریعتر ساماندهی و اعمال جابجایی مورد نیاز فضاهای آموزشی منطقه شد .

رضوی هدف و سیاست اصل سازماندهی نیروهای انسانی را اجرای عدالت آموزشی عنوان نمود و گفت : بمنظور بهره مندی دانش آموزان در مناطق محروم ، نحوه اجرای سازماندهی مدارس خاص ، عادی دولتی ، هیات امنایی و مدارس شبانه روزی طبق دستورالعمل خواهد بود .

در خاتمه مقرر گردید :در اسرع وقت با کلیه مدیران متوسطه دوره اول و دوم به خاطر هماهنگی و توجیه و تشریح شیوه نامه و نحوه سازماندهی و ضوابط امتیاز بندی دبیران جلسه ای برگزار گردد .
[ یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ] [ 06:22 ب.ظ ] [ علی نیا ]

تبریک[ جمعه 25 اردیبهشت 1394 ] [ 07:55 ب.ظ ] [ علی نیا ]

عید بزرگ مبعث مبارک باد

http://rozup.ir/view/155661/%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%B9%DB%8C%D8%AF%20%D9%85%D8%A8%D8%B9%D8%AB94.jpg

http://www.up.98ia.com/images/lalxqhfktsbzctni7mvr.jpg


[ جمعه 25 اردیبهشت 1394 ] [ 07:48 ب.ظ ] [ علی نیا ]

آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_4517.jpg
رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی گفت: آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان راس ساعت 9 صبح روز جمعه 25 اردیبهشت برگزار می شود.

«شهروز الهوردی زاده» در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان،  با اعلام این خبر اظهار داشت: آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان راس ساعت 9 صبح روز جمعه 25 اردیبهشت در 7 حوزه امتحانی برگزار می شود.

وی افزود: این آزمون به صورت همزمان و قطبی در حوزه های ناحیه 1 و 2 ارومیه، خوی، سلماس، میاندوآب، نقده، ماکو برگزار می شود.

الهوردی زاده افزود: در این آزمون تعداد زیادی از دانش آموزان با وضعیت تحصیلی« بسیار خوب» شرکت نموده اند در حالیکه تعداد پذیرفته شدگان در کل مدارس استعداد های درخشان استان 810 نفر خواهد بود بنابراین تعدادی از شرکت کنندگان با وجود دارا بودن استعداد بالا در این آزمون پذیرفته نخواهند شد.

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان خطاب به اولیاء دانش آموزان گفت: قبولی در آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان را به عنوان یک هدف بزرگ و مهم برای خود و فرزندان تلقی نکنند؛ چراکه استعداد های  دانش آموزان در هر مدرسه ای با حمایت ها و پشتیبانی عاطفی و روانی خانواده به خوبی می تواند رشد یابد.

وی خاطر نشان ساخت: اولیاء دانش آموزان باید شرایط عاطفی فرزندان شان را قبل و بعد از آزمون صرفنظر از کسب هر نتیجه ای (قبولی یا عدم قبولی) مدیریت نمایند و با ارج نهادن به توانایی ها و موفقیت های دانش آموز،  قبولی در این آزمون را سبب تفاخر، برتری جویی و غرور کاذب و عدم قبولی را نشان ضعف و ناتوانی تلقی نکنند چراکه قبولی در این آزمون تنها یکی از ده ها مسیر رسیدن به موفقیت تحصیلی است.

الهوردی زاده با بیان اینکه نمی توان تنها با یک آزمون استعداد های دانش آموزان را کشف یا از هم تمیز داد؛ تصریح کرد: بدون تردید ، نظام خلقت الهی نظامی است که در آن هر کس به گونه خاص و متفاوت از دیگری آفریده می شود. توجه به نوع و ماهیت یادگیرندگان ، تفاوت های فردی ، شناخت دقیق و کامل استعداد ها و جستجوی راه های هدایت و پرورش قابلیت های آنان تاثیر شگرفی در شکوفایی و درخشش آنان خواهد داشت .

گفنی است کلید آزمون در اولین زمان ممکن پس از برگزاری آزمون، از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان بر روی پایگاه اینترنتی sampad.medu.ir قرار می گیرد.


[ جمعه 25 اردیبهشت 1394 ] [ 07:47 ب.ظ ] [ علی نیا ]

جلسه هماهنگی آزمون استعداد های درخشان(تیز هوشان )

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2824.JPG
جهت برگزاری آزمون استعداد های درخشان(تیز هوشان ) جلسه هماهنگی با عوامل اجرایی با حضور معاون آموزش متوسطه ، کارشناسان در اتاق معاون آموزش متوسطه برگزار شد .

میر خلیل رضوی معاون آموزش متوسطه ضمن تقدیر و تشکر و عرض تبریک و تشکر و عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) ، هدف از راه اندازی مدارس استعدادهای درخشان را شناسایی و تربیت دانش آموزان نخبه و تیز هوش که دارای ویژگی هوشی خاصی در جامعه هستند عنوان نمود و گفت : معیار شناسایی ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوش ، استعداد آنهاست و تحصیل همزمان دانش آموزان نخبه و تیز هوش و دانش آموزان عادی تعارض بزرگی را در روش تدریس برای معلم ایجاد می کند و این تعارض به ضرر دانش آموزان تیز هوش است .

رضوی افزود : این آزمون به حول قوه الهی با صلابت علمی و سلامت ، اجرایی روز جمعه 25 اردیبهشت ماه سال 94 همزمان با سراسر کشور در سه حوزه امتحانی سلماس برگزار می شود .

پس از آزمون ابتدا نمرات تمامی دانش آموزان از بیشترین نمره به کمترین نمره مرتب خواهد شد و سپس بر اساس اولویتهای انتخابی داوطلب در یکی از مدارس تیزهوشان پذیرفته می شود .

رضوی ظرفیت پذیرش در سلماس را چهار کلاس و هر کلاس 30 نفر در هر دو جنسیت اعلام نمود و گفت در این آزمون استعدادهای تحصیلی و شناختی دانش آموزان سنجش و ارزیابی می شود و سوالات آزمون ورودی تیز هوشان برمبنای استعداد ذاتی و آمادگی تحصیلی دانش آموزان است و صرفاً در چارچوب کتابهای درسی با در نظر گرفتن سطوح بالای شناختی طراحی می شود .

در خاتمه کارشناسان سنجش و متوسطه دوره اول در رابطه با برگزاری مطلولب آزمون توصیه های لازم را به عوامل اجرائی بازو نمودند .[ جمعه 25 اردیبهشت 1394 ] [ 07:43 ب.ظ ] [ علی نیا ]

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش سلماس


سول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس در مراسم معارفه ی معاون جدید مقطع ابتدایی این مدیریت با بیان این مطلب افزود: باید بهترین متخصصان امر در این مقطع حضور داشته باشند.

موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس: فرصت ارائه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را موهبتی الهی خواند و افزود: اگر قصد ما خدمت خالصانه به مردم و كسب رضایت الهی باشد، خدمت كردن هم عبادت محسوب شده و هم زمینه‌ی رشد و كمال انسان را به وجود می‌آورد.

وی ادامه داد: در صورتی که مقطع ابتدایی به بهترین وجه ممکن در زمینه های مختلف مورد توجه قرار گیرد قطعاً در دوره ی متوسطه و دانشگاه؛ مشکل تحصیلی، اخلاقی و رفتاری  برای  دانش آموزان  به وجود نخواهد. آمد.

موسی زاده : توجه به برنامه های آموزش ابتدایی را از مهمترین موضوعات قابل توجه در آموزش و پرورش بیان کرد.

 ایشان با اشاره به وضعیت مراکز آموزشی ابتدایی، توجه به بهینه سازی فضاهای مدارس ابتدایی را مهم و قابل توجه دانست. وی افزود در ساماندهی نیروی انسانی باید در جهت ارتقاء مدیریت آموزشگاهی گام برداشت و از نیروی انسانی متخصص و مجرب و با توجه به توانمندی های آنها بهره برد.

وی در ادامه از خدمات ارزنده ی کارشناسان آموزش ابتدایی تقدیر و احمد حق نظری  را به عنوان معاونت آموزش ابتدایی  این مدیریت معرفی کرد.

احمد حق نظری معاونت آموزش ابتدایی  نیز در سخنانی با تقدیر  از اعتماد مدیریت آموزش و پرورش سلماس  این مقطع را مهم دانست و گفت: هر گونه توجه و  همکاری با این مقطع تائیرات مثبتی در روند رشد و تربیت دانش آموزان خواهدداشت .

حق نظری درادامه  مقطع ابتدایی را مقطع رشد و تعالی افراد دانست و خواستار همکاری معاونت ها و دوایر مختلف اداری برای پیشبرد اهداف این مقطع شد.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری مجموعه معاونت آموزش ابتدایی در رسیدن به اهداف و برنامه های آموزش ابتدایی نهایت سعی و تلاش خود را بکار خواهیم بست .
[ دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 ] [ 09:37 ب.ظ ] [ علی نیا ]

دیدار اکیپی از فرماندهی سپاه سلماس با مدیریت آموزش وپرورش

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2543.JPG

به پاس تقدیر و تشکر از زحمات معلمان و قشر فرهنگی جامعه، فرماندهی سپاه سلماس و جمعی ازکارکنان این نهاد با حضور در اداره آموزش و پرورش ، از مسئولین ، کارکنان و مدیران آموزش و پرورش تقدیر و جایگاه والای مقام معلم را گرامی داشتند.

سرهنگ پاسدار الهوردی داداش زاده با اشاره به جایگاه والای معلم گفت : همانگونه که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  فرموده اند معلمی شغل انبیاست و سعادت و شقاوت یک ملت در دست معلمان است.

فرمانده سپاه سلماس هدف از حضور در این محل را تکریم مقام والای معلم عنوان کرد و گفت: خدمتگذاران مردم در سپاه سلماس بر خود وظیفه می دانند از خدمات و زحمات شما معلمان و مسئولین عزیز که مسئولیت تربیت فرزندان ما را به عهده دارید تجلیل کنند.

وی علامه مطهری را معلم راستین اخلاق و اسوه ایثارو فداکاری دانست و از مسئولین بویژه فرهنگیان خواست که آثار شهید مطهری را برای دانش آموزان و آحاد مردم قلم زنی و بازگویی کنند.[ پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ] [ 06:50 ب.ظ ] [ علی نیا ]

علاقه‌مندان به استخدام در آموزش و پرورش فریب افراد فرصت‌طلب را نخورند

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/Prel;1.jpg


معاون مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تا این لحظه هیچ‌گونه زمان ثبت‌نام برگزاری آزمون استخدامی اعلام نشده است، گفت: علاقه‌مندان به استخدام در آموزش و پرورش فریب افراد فرصت‌طلب را نخورند.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از خبرگزاری فارس ،رسول پاپایی اظهار کرد: مجوز استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش توسط سازمان مدیریت صادر شده است.

وی ادامه داد: این مجوز به درخواست وزارت آموزش و پرورش و به استناد بند «ج» و تبصره یک ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری برای استخدام در مشاغل آموزشی صادر شده است.

پاپایی با بیان اینکه دستورالعمل نحوه برگزاری این آزمون باید به تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برسد، افزود: پس از تأیید نحوه برگزاری این آزمون، جزئیات به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه برخی سایت‌ها به اعلام منابع آموزشی یا نحوه ثبت‌نام از علاقه‌مندان به استخدام در آموزش و پرورش اقدام کردند، گفت: هر گونه خبر و اعلام نشانی یا آدرس و مواد آزمونی توسط برخی سایت‌ها اعتباری ندارد و مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش نیست.

وی هشدار داد: هموطنان گرامی مواظب باشند افراد فرصت‌طلب و سودجو به نام این آزمون، از آنها اخاذی نکنند، چرا که آموزش و پرورش تا این لحظه هیچ‌گونه تاریخ دقیقی برای زمان آزمون، مواد امتحانی و نشانی جهت ثبت‌نام اعلام نکرده است و هرگونه اعلام نشانی و درخواست وجه به شماره‌حساب‌های اعلام‌شده در برخی سایت‌ها، کار افراد فرصت‌طلب است.
[ پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ] [ 06:48 ب.ظ ] [ علی نیا ]

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با مدیر آموزش و پرورش به مناسبت روز معلم

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2553.JPG

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) سلماس با مدیر آموزش و پرورش دیدار ، و فرارسیدن روز معلم را به ایشان ، معلمین و اساتید فرهیخته تبریک گفت.

در این دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از نقش آفرینی کلیه فرهنگیان و اساتید در سنگر تعلیم و تربیت تقدیر کرد و افزود : نقش این عزیزان در شکل گیری شخصیت جامعه ، نقشی کلیدی و ارزشمند است.

رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش : ضمن تشکر از تبریک مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) در ارج نهادن به مقام شامخ معلم ، ابراز امیدواری کرد که همکاری و تعامل بین کمیته امداد و آموزش و پرورش سلماس در جهت ارتقاء سطح علمی دانش آموزان تحت حمایت کما فی السابق تداوم داشته باشد.[ پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ] [ 06:46 ب.ظ ] [ علی نیا ]

دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت با مدیر آموزش و پرورش

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2551.JPG

به مناسبت روز معلم و ولادت با سعادت حضرت علی (ع) دکتر مطلوب رئیس شبکه بهداشت ودرمان سلماس و دکتر اشرفی رئیس مرکز بهداشت با مدیر آموزش وپرورش شهرستان دیدار کردند .

رئیس مرکز بهداشت در دیدار خود ، این روز را به معلمین تبریک گفت .

وی ضمن اهداء گل ازهمکاری صمیمانه آموزش وپرورش با مر کز بهداشت و شبکه بهداشت ودرمان برای اجرای برنامه های بهداشت وسلامت مدارس قدردانی کرد وافزود : معلمین حق زیادی درجامعه دارند وما هرچه داریم از وجود آنهاست .

دراین دیدار صمیمانه دکتر مطلوب رئیس شبکه بهداشت و درمان ازتلاش وهمکاری بی دریغ مربیان، معلمین ودانش آموزان در برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته سلامت درشهرستان سلماس تقدیر کرد وافزود : مدارس نقش مهمی درارتقاء برنامه های سلامت ومحور توسعه انسان سالم دارند .

دکتر اشرفی با تاکید بر ارزش والای معلمان و جایگاه ارزشمند شهید مرتضی مطهری در عرصه فرهنگ و آموزش عمومی گفت: هنر معلمی هنر دوست داشتن است.  

رسول موسی زاده مدیر آموزش وپرورش باعرض تبریک ولادت امام علی (ع) حضور مدیر شبکه وهمراهان ایشان را خیرمقدم گفت وخاطرنشان کرد ، تعامل وهمکاری آموزش وپرورش وشبکه بهداشت ودرمان شهرستان بسیار خوب و راهگشای بسیاری از مشکلات بهداشتی شهرستان می باشد .

علی اکبر صمیمی معاون توسعه و پشتیبانی: حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان را برخواسته از عمق احساس و حاوی پیام ارزشمند دوست داشتن برشمرد.

 [ پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ] [ 06:44 ب.ظ ] [ علی نیا ]

برگزاری جلسه درخصوص نحوه ی برگزاری امتحانات نوبت دوم

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2566.JPG

جلسه ای درخصوص نحوه ی برگزاری امتحانات نوبت دوم باحضورمدیران مدارس متوسطه دوره دوم در اتاق کنفراس اداره برگزار شد .

رسول موسی زاده ضمن تبریک روز معلم به مدیران ،خاطر نشان کرد مدیران مدارس تمهیدات لازم را برای امتحانات نوبت دوم فراهم نمایند.

 مدیر آموزش و پرورش :با اشاره  جلسه ی فروردین ماه سال جاری با مدیران و معاونین اجرایی مدارس دوره ی اول و دوم متوسطه ،علاوه بر تأکید بر لزوم آمادگی برای برگزاری هرچه مطلوب تر امتحانات داخلی و نهایی نوبت دوم ،اظهار امیدواری کرد با توجه به تجربه و سابقه ی بالای اکثر همکاران و نیز فراهم نمودن زمینه ی مناسب برای دانش آموزان عزیز به ویژه دانش آموزان لازم التوجه ، به یاری خدا بتوانیم به نتایج بهتری نسبت به سال گذشته دست یابیم.

 

میر خلیل رضوی معاون آموزش متوسطه در هرچه بهتر برگزارنمودن آزمون خرداد 94 به موارد زیر تاکید کرد :

 

- برگزاری جلسه توسط مدیر مدرسه با معاونان ، نماینده معلمان و ... درباره چگونگی نحوه برگزاری امتحانات خرداد ماه

- تهیه تراکتهای مشاوره ای برای برگزاری امتحانات

- برنامه ریزی امتحانی نیمسال دوم

- تهیه برنامه مراقبت توسط معاونین

- تهیه ملزومات امتحانات و تعمییر دستگاه تکثیر

- تهیه پاکت طرح سوالات داخلی دبیران و تعیین زمان تحویلی سوال به مدیر دبیرستان

- ابلاغ مرتبط با امتحانات به معاونین جهت تکثیر و تحویل و نگهداری

- تنظیم برنامه زمان بندی تشکیل جلسات شوراهای مدرسه/معلمان و... ابلاغ اعضاء

کارشناس مسئول سنجش در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران،دبیران و عوامل اجرایی مدارس در طول سال تحصیلی ، بار دیگر بر اجرای مطلوب امتحانات پایانی تأکید نمود.[ پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ] [ 06:42 ب.ظ ] [ علی نیا ]

مراسم غبار روبی وعطر افشانی مزارشهدای فرهنگی شهرستان سلماس

http://10.30.170.244/2925/2925Docs/news/IMG_2682.JPG
همزمان با آغاز هفته معلم کارکنان مدیریت آموزش وپرورش سلماس با حضور درمزار شهدای فرهنگی یادوخاطره شهدا را گرامی داشتند.

جمعی از فرهنگیان ، دانش آموزان شاهد صفایی و كاركنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سلماس به اتفاق مسوولین بسیج فرهنگیان ، سپاه ناحیه و  بنیاد شهید به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت اسوه معلمان استاد مرتضی مطهری وهفته گرامیداشت مقام معلم ، مزار شهدای فرهنگی شهرستان را غبار روبی وعطر افشانی كردند.

در این مراسم معنوی، همکاران با نثار گل و فاتحه و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل «ره» وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی یاد وخاطره ی آنان را گرامی داشتند.

دراین مراسم رسول موسی زاده مدیر آموزش وپرورش سلماس گفت ما هرچه داریم ، درسایه خون شهداست وبر پاسداری وقدردانی ازخون شهدای عزیز تاکید کردوگفت باید راه این لاله های به خون خفته را ادامه دهیم  که همیشه ناظر براعمال ما هستند


[ پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 ] [ 06:40 ب.ظ ] [ علی نیا ]

لطف خدا

http://www.mehrabann27.loxblog.com/upload/m/mehrabann27/image/Untitled-1.jpg


[ چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 ] [ 09:14 ب.ظ ] [ علی نیا ]

شما قضاوت کنید ....

http://www.hammihan.com/users/status/original/HM-20138991213593743581420210642.1222.jpg


[ چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 ] [ 09:10 ب.ظ ] [ علی نیا ]